Pobiegnijmy razem dla Kingi

Już 3 kwietnia w Myślęcinku odbędzie się II Bieg Charytatywny Bez Ograniczeń. W tym roku całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na operację nóżek Kingi.

Zachęcam Wszystkich do udziału. Biegniemy bez ograniczeń, ale nie trzeba biec można przejść trasę z kijkami lub zrobić sobie spacer i pomóc Kindze. Nie liczy się czas – liczy się cel. Wspaniała impreza dal całej rodziny.

Opłata rejestracyjna wynosi 15 zł – dorośli, 5 zł – dzieci i młodzież do lat 18-tu. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali także loterię z atrakcyjnymi nagrodami od sponsorów.

Zgłaszać można się na: www.bieg.bezograniczen.eu

Potrzeba 15 tyś. złotych na pilną operację nóżek, by Kinga mogła znowu samodzielnie stawiać kroki i by przepędzić ból.

Kinia do 4 roku życia poruszała się na czworakach i nieporadnie na nóżkach, ale na małych dystansach, trzymana pod paszkami, głównie jeździła na wózku inwalidzkim. W wieku sześciu lat zaczęła chodzić przy balkoniku, a później szybko opanowała chodzenie z laskami typu trójnóg – też jednak na krótkich dystansach, bo nóżki szybko się męczą i bolą. Codziennie potrzebuje masażu, który ból uśmierza i pozwala spokojnie przespać noc.

I Bieg (2)
W ubiegłym roku podczas I Biegu Charytatywnego Bez Ograniczeń zbieraliśmy na operację Jowity – relację z wydarzenia można przeczytać TUTAJ